شکلات

شرکت لوتوس Lotus Biscoff

برند لوتوس

Lotus Bakeries یک شرکت بیسکویت است که در سال 1932 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن درکشوربلژیک است.

لوتوس به دلیل بیسکویت های ویژه و محصولات پایه بیسکویت معروف است که با نام تجاری Lotus Biscoff در ایالات متحده ، انگلستان ، آلمان و هند شناخته می شود. این شرکت به یک گروه بین المللی تبدیل شده است. مارک های تجاری عبارتند از Lotus ، Lotus Biscoff ، Dinosaurus ، Peijnenburg ، Annas ، Nākd ، TREK ، BEAR و Kiddylicious. نیز برای این کمپانی می باشد .

 • شرکت لوتوس توسط چه کسی در کجا تاسیس شد؟

شرکت لوتوس در سال 1932توسط برادران جان،امیل وهنری بودندر لمبکه بلژیک تاسیس شد .

هنگام تأسیس شرکت ، برادران برای صبحانه و همچنین  روز ویژه سنت نیکلاس کلوچه درست کردند. آنها بعداً در رشته های تخصصی مدرک  گرفتند. کارل بون ، پسر بنیانگذار یان بون ، در سال 1966 مدیر شد و از سال 1974 به مدت 32 سال مدیرعامل لوتوس و سپس به مدت 20 سال رئیس شرکت بود. در سال 2006، برادرش ماتیو مسئولیت مدیر عاملی را بر عهده گرفت.

در سال 2012 ، لوتوس برند Dinosaurus را به دست گرفت و تولید خود را از اواسط سال 2013 آغاز کرد. در سال 2015 ، لوتوس تولید مارک های Trek ، N ،kd ، BEAR و Kiddylicious را آغاز کرد.

 • شهرلمبکه

داستان لوتوس بیسکف از سال 1932 در یک نانوایی محلی در لمبکه ، یک شهر بلژیک آغاز می شود. دستور العمل منحصر به فرد با مواد طبیعی درست انتخاب شده به کمال رسیده است. امروزه نانوایی های لوتوس هنوز خانوادگی هستند و در شهر خود مستقر هستند. و از آنجا ، بیسکویت با سلیقه همچنان جهان را تسخیر می کند.

 • چه کسی کوکی های بیسکوف را در اختیار دارد؟

نانوایی های لوتوس ، با دفتر مرکزی در بلژیک ، یک شرکت پویا ، بین المللی با امکانات تولید در بلژیک ، هلند ، فرانسه ، آفریقای جنوبی و سوئد و بیست سازمان فروش در اروپا ، آمریکا و آسیا است.

 • بیسکویت های لوتوس از چه ساخته شده اند؟

کوکی های بیسکوف مانند کلوچه های ظریف و شیرینی با کل ادویه و طعم کارامل عمیق هستند. این کلوچه ها با کره و آرد شروع می شوند ، سپس با افزودن دارچین ، جوز هندی ، زنجبیل ، فلفل دلمه ای و میخک ، به کوکی های خانگی بیسکوف تبدیل می شوند

 • آیا بیسکویت های لوتوس ناسالم هستند؟

کوکی های خود را در فروشگاه مواد غذایی خریداری کنید و تقریباً یک انتخاب ناسالم را تضمین می کنید. وعده متوسط بیسکویت های برند های دیگه دارای 6 تا 8 گرم چربی با حدود 3 گرم چربی اشباع است. … کلوچه های بیسکوف دارای 2 گرم چربی اشباع ، 2 گرم پروتئین ، 3 گرم فیبر و 10 گرم قند هستند.

 • چرا این قدر بیسکویت های لوتوس پر فروش و محبوب هستند ؟

چرا همه اینقدر وسواس دارند؟ ما ریشه های آن را  دریافتیم که این عشاق جدید در واقع زیبایی پیر است. Lotus Biscoff متولد 1932 ، به لطف یک نانوا بلژیکی به نام جان بون، به عنوان بیسکویت کاراملی ساخته شده از مواد طبیعی ظاهر شد و بدون هیچ گونه مواد افزدونی می باشد.

 • چه چیزی داخل بیسکویت لوتوس وجود دارد که طعم فوق العاده به آن داده است؟

در صورتی که هرگز آنها را امتحان نکرده باشید ، لوتوس بیسکوف به دلیل طعم خاص کارامل معروف است و معمولاً با قهوه در کافه ها و رستوران ها سرو می شود.

 • چرا آن را بیسکاف می نامند؟

بیسکوف به چه معناست؟ بیسکوف نامی است که در آمریکای شمالی به کوکی های Lotus Bakeries Speculoos داده شده است. از کلمات بیسکویت و قهوه گرفته شده است.

 • آیا بیسکوف یک لوتوس است؟

 • لوتوس به دلیل بیسکویت های ویژه و محصولات پایه بیسکویت معروف است که با نام تجاری Lotus Biscoff در ایالات متحده ، انگلستان ، آلمان و هند شناخته می شود. این شرکت به یک گروه بین المللی تبدیل شده است. مارک های تجاری عبارتند از Lotus ، Lotus Biscoff ، Dinosaurus ، Peijnenburg ، Annas ، Nākd ، TREK ، BEAR و
 • طعم بیسکوف چیست؟

اگر هرگز آنها را امتحان نکرده اید ، بیسکویت های بیسکوف بیسکویت های کوتاه کاراملی هستند که نازک ، ترد و طعم دارچین هستند. آنها به گونه ای طراحی شده اند که در کنار قهوه سرو شوند ، بنابراین در اروپا بسیاری از کافه ها و رستوران ها به عنوان یک مینی دسر یک بیسکویت را روی بشقاب نوشیدنی گرم شما سرو می کنند.

 • آیا بیسکوف وگان است؟

آیا بیسکوف نیز وگان گسترش یافته است؟ پیروزی دیگر برای کسانی که رژیم غذایی گیاهی دارند – گسترش بیسکوف نیز وگان است! گسترش از بیسکویت با روغن اضافه شده و تثبیت کننده ها و بدون محصولات حیوانی اضافی است.

 • آیا بیسکوف لوتوس حاوی روغن نخل است؟

عناصر. آرد گندم ، شکر ، روغن نباتی (روغن نخل از مزارع پایدار و مجاز ، روغن کلزا) ، شربت قند آب نبات ، عامل افزایش دهنده (کربنات هیدروژن سدیم) ، آرد سویا ، نمک ، دارچین.

 • چگونه بیسکوف می خورید؟

درست مثل استفاده از کره بادام زمینی می توانید بیسکوف را روی نان تست پهن کنید. سعی کنید آن را به تارت سیب یا کیک پنیر کاراملی اضافه کنید. یا می توانید آن را به همراه چای یا قهوه بعدی خود روی بیسکویت میل کنید.

 • بیسکویت لوتوس چند کالری دارد؟

 • پروتئین 1.2 گرم
 • کربوهیدرات 18.1 گرم
 • چربی 4.8 گرم

ezgif.com gif maker 5

 

 • آیا Aldi biscoff spread وگان است؟

ماه گذشته ، لوتوس بیسکوف بیسکویت ساندویچی خامه ای را به انواع خوراکی های گیاهی خود اضافه کرد. … دقیقاً مانند پخش بیسکویت آلدی ، این محصول به دلیل روش ساخت ، هشدار دهنده آلرژن را به همراه دارد ، به این معنی که خطر آلودگی متقابل وجود دارد و ممکن است حاوی تخم مرغ یا شیر باشد.

 • آیا بیسکویت لوتوس حلال است؟
 • Biscoff اصلی ، خرد شده Biscoff و Biscoff spread دارای گواهی حلال است. سایر محصولات لوتوس دارای گواهی حلال نیستند اما حاوی گوشت خوک نیستند.

 

 

انواع محصولات لوتوس

ezgif.com gif maker 3

 1. بیسکویت لوتوس 250 گرمی

بیسکویت لوتوس از ترکیبات : آرد گندم ، شکر، روغن نباتی و چربی ، شربت شکرآب نبات ، بیکینگ پودر (هیدروژن سدیم کربنات)، آرد سویا، نمک و دارچین ، گندم می باشد

بیسکویت لوتوس در بسته بندی های 250 گرمی و 400 گرمی در بازار عرضه شده است که این محصول مناسب برای میان وعده و عصرونه به همراه چایی و قهوه می باشد .

یکی دیگر از خواص بیسکویت لوتوس فاقد رنگ ها و طعم دهنده های مصنوعی و همچنین  مواد نگهدارنده  می باشد . یکی دیگر از مشخصات جذاب این بیسکویت کالری پایین آن به نسبت بقیه بیسکویت می باشد در هر 100گرم بیسکویت لوتوس  حدود 570کیلو کالری وجود دارد.

بیسکویت لوتوس

 1. کرم بیسکویت لوتوس ( کره بیسکویت لوتوس)

کرم بیسکویت لوتوس یکی از خوشمزه ترین کره بیسکویت ها با طعم بی نظیر کاراملی می باشد این محصول  به سه صورت کره بیسکویت لوتوس کرانچی ، کره بیسکویت لوتوس با طعم کوکی ، کره بیسکویت لوتوس عرضه شده است .

ترکیبات کرم بیسکویت لوتوس تشکیل شده از بیسکویت های برشته و ترد که از روغن های گیاهی تشکیل شده است .همچنین آرد         گندم ، شکر،روغن آفتابگردان و کانولا ، آرد سویا،نمک ودارچیننیز در این محصول وجود دارد.

این کره بیسکویت می تواند جایگزین مناسبی به جای شکلات صبحانه باشد هم کالری کمتری دارد وهم برای کسایی که رژیم وگان دارند مناسب است .کرم بیسکویت  لوتوس برای کسایی که به گلوتن حساسیت دارند مضرر می باشد و پیشنهاد نمی شود این کره را استفاده کنند داخل محتویات این کره از آرد گندم وسویا استفاده شده است که برای افراد سلیاکی و حساس به گلوتن مناسب نیست .

کرم بیسکویت لوتوس

 1. سیروپ تاپینگ بیسکویت لوتوس:

سس  تاپینگ لوتوس بیسکف، نسخه قابل فشاری از بیسکویت های کاراملی Biscoff است که برای افزودن به عنوان تاپینگ برای پنکیک ، دسرها ، وافل ها و بستنی ها بسیار مناسب است.

عطر و طعم کاراملی لوتوس بیسکف ، عمق شیرین خوشمزه ای را به صدها دستور العمل شیرین و لذیذ اضافه می کند. این سس یک طعم فوق العاده به پایه چیزو همینطور موثر در کاپ کیک ،کیک خامه ای، بستنی ، پودینگ شیرین و حتی پخت نان نیز به همان اندازه موثر است.

Lotus Spreads برای همه خانواده ایده آل است اما به خصوص در بین بچه ها محبوب است. این ایده آل برای استفاده در دسرخانه ها ، نانوایی ها ، فروشگاه های بستنی ، رستوران ها و مصارف خانگی است.

سیروپ لوتوس

 1. شکلات تخته ای لوتوس:

شکلات تخته ای لوتوس با طعم شکلات شیری و با تکه های کرانچی بیسکوییت، یک خوراکی خوشمزه، با طعم جدید و خاص میباشد که ترکیب آن به همراه کرم بیسکوییت، طعمی منحصربفردی را ایجاد کرده است. این محصول یک بمب انرژی و سرشار از کالری است که برای صبحانه، عصرانه و میان وعده گزینه ای بسیار عالی میباشد

شکلات تخته ای لوتوس در دو طعم شکلات تخته ای لوتوس با مغز کرانچی و شکلات تخته ای لوتوس با تیکه های بیسکویت می باشد.

شکلات تخته ای لوتوس

 1. شکلات کیت کت با طعم بیسکویت لوتوس:

کیت کت یک ویفر بیسکوییتی کاور شده با شکلات است که در حال حاضر توسط شرکت نستله به صورت جهانی تولید می‌شود. در جدیدترین همکاری که شرکت لوتوس با شرکت کیت کت انجام داده است شکلات های مینی ویفری کیت کت با مغز کرم بیسکویت لوتوس که ترکیبی فوق العاده به این شکلات داده است یکی از همکاری های این دو شرکت بوده است .

شکلات کیت کت لوتوس

 1. بیسکویت کرمدار لوتوس:

جدید ترین محصول شرکت لوتوس در ترکیب بیسکویت کرمدار لوتوس به بیسکویت های خوشمزه خود یک لایه کرم اضافه کردند تا بهترین طعم را بتوانند در بیسکویت های لوتوس خود ایجاد کنند این شرکت با تغییری که ایجاد کرد توانست مشتری های وفادار خود را راضی نگه دارد

 

بیسکویت کرمدارلوتوس از 3 مدل کرم استفاده شده است:
 • بیسکویت کرمدار شکلاتی لوتوس
 • بیسکویت کرمدار وانیلی لوتوس
 • بیسکویت کرمدار کره لوتوس

هر سه مدل از بیسکویت های کرمدار لوتوس تشکیل شده اند از دوعدد بیسکویت گرد که بین آنها پر شده از کرم(شکلات ،وانیل و یا کره بیسکویت لوتوس) است که هر کدام طعم بی نظیری به بیسکویت لوتوس داده هست .

ezgif.com gif maker 1

 1. بیسکویت های کادوئی لوتوسvalue pack:

شرکت لوتوس در جدید ترین بسته بندی های خود درسال 2021 بیسکویت های خود را در بسته بندی های کادوئی بزرگ مناسب برای کادو دادن به صورتی خاص ارائه بازار کرد تا بتوانند با بیسکویت های کادوئی مطرح بازار وارد رقابت شود.

در بسته بندی های بیسکویت لوتوس کادوئی 4 بسته بیسکویت لوتوس 250گرمی وجود دارد که هم از لحاظ قیمت به صرفه تر باشد و هم بسته بندی شکیل تری داشته باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.