گروه شوکو مروی پس از گذراندن حدود ۷ سال در حوزه مواد غذایی و واردات شکلات و قهوه در بازار بزرگ تهران با توجه به توسعه تجارت الکترونیک و انتشار ویروس کرونا در دنیا و ایران گروه شوکومروی به این نتیجه رسید که فعالیت خود را در حوزه فروشگاه اینترنتی آغاز کند و به دلیل سهولت و آسانی خرید برای مشتریان چه در تهران چه در شهرستان‌ها این سایت راه اندازی شد.

چشم انداز:

دیدگاه ما نسبت به برند شوکو مروی در دو سال آینده این است که تمامی خدمات وکالا های خود را به سمت فروش انلاین برده و مرجع بزرگ مواد غذایی خارجی باشبم همین طور بتوانیم خدمات و کالا های خود به سراسر ایران وکشور های خاورمیانه وحاشیه خلیج فارس ارسال نماییم.

ماموریت ما:

گروه شوکو مروی ارائه کالا با کیفیت و با قیمت مناسب را به مشتریان ،ماموریت اصلی خود دانسته و از ارائه هرگونه کالای غیر اورجینال برحذر می باشد

تا قبل از این تمام تمرکز ما فقط فروش همکاری و عمده بود. اما حالا سایتی را افتتاح کردیم دنبال یک چالش سخت‌تر با رقبایی سخت‌تر بودیم. باید با حفظ کیفیت موجود و راضی نگه داشتن همکاران و مغازه دارها سایت رو به سمتی می‌بردیم که بتونه تو همه فاکتورها با سایت‌های معروفموادغذایی رقابت کنه.
دوباره آیه یاس خوندن‌ها شروع شد: تا وقتی دیجی کالا هست کی از شما خرید می کنه؟ میدونید چقدر دردسر داره؟ و ….
اما ما همیشه از چالش استقبال می‌کنیم. معتقدیم سختی کاره که باعث پیشرفت میشه. البته تو این راه تمام تلاشمون اینه که نه تنها سطح کیفیت خدمات عمده پایین نیاد بلکه با اضافه شدن کالاهای برند و یوزر‌پسند به سایت و ایجاد گردش، سبد کامل‌تری برای خرید رو در اختیار همه قرار بدیم. ما قرار نیست توقف کنیم اما همیشه مشکلات وجود خواهند داشت. ممنون میشیم که تو این راه شما هم راهنمای ما باشید.