فروش اینترنتی محصولات قهوه ایلی:

کمپانی ایلی ایتالیا از سال ۱۹۳۳ آغاز به کار کرده. قهوه ایلی امروزه در پنج قاره جهان ( ۱۴۰ کشور ) عرضه می شود. امروزه کمپانی ایلی ازتولید کنندگان بزرگ قهوه جهان محسوب می‌شود

محصولات ایلی همیشه معروف به استفاده از با کیفیت ترین دانه های قهوه عربیکا با بهترین فرآوری است.

تاریخچه ایلی ( illy History ) :

داستان ایلی از ایتالیا شروع شد جایی که  Francesco Illy بنیانگذار مجارستانی قهوه‌ی ایلی بعد از جنگ جهانی اول ، در شهر بندری Trieste در شمال ایتالیا ( شهری بین دریای Adriatic و اسلوونی ) سکونت داشت. وی در این شهر مدرک فارغ التحصیلی خود را در رشته‌ی اقتصاد دریافت کرد و پس از آن Trieste را ترک کرد و برای یافتن کار راهی شهر وین و همچنین شهر محل تولدش Timisoara شد. سرانجام او به شهر دوران کودکی خود و شهری که عاشق آن بود بازگشت و با زنی که او را عاشقانه دوست داشت ازدواج کرد. او در همان شهر ( Timisora ) مشغول به کاری در زمینه‌ی کاکائو و قهوه شد که به آن علاقمند بود. پس از گذشت مدتی کوتاه ، قهوه به شغل اصلی وی تبدیل شد و سرانجام در سال 1993 شرکت قهوه‌ی illy را تاسیس کرد. اختراع اسپرسوساز برقی توسط وی در سال 1935 به عنوان نقطه‌ی عطفی در دستگاه‌های اسپرسوساز برقی آن دوران و انقلابی کردن صنعت قهوه محسوب می‌شود. روش‌های نوآورانه‌ی بسته‌بندی محصولات برمبنای فشرده سازی ، شروعی برای صادرات محصولات آن به سوئد و هلند در طول دهه‌ی 1940 شد. روش بسته بندی  Francesco Illy’s به عنوان معیاری استاندارد برای محافظت و افزایش تازگی قهوه به هنگام انبارداری و در طول حمل و نقل آن شد.

شرکت ایلی

از ابتدای تاسیس ایلی « illy »، این کمپانی بزرگ 3 اختراع و نوآوری عمده و مهم را داشته است.

  1. نخستین آن درست بعد از اینکه 1 سال از بنیانگذاری شرکت می‌گذشت یعنی در سال 1934 رخ داد. بسته بندی به روش فشرده سازی با استفاده از گاز نیتروژن ساکن تحت فشار و اکسیژن آزاد در محیط ، که اتفاقی مهم در صنعت بسته بندی آن دوران محسوب می‌شد. این کار باعث تازگی و ماندگاری طولانی و همچنین حفظ طعم و رایحه‌ی اصلی قهوه شد.
  2. دومین اختراع مهم یک‌سال بعد یعنی در سال 1935 اتفاق افتاد. اختراع دستگاه اسپرسوساز برقی که برای اولین بار درتاریخ ، عناصر فشار و گرمادهی به‌طور مجزا استفاده می‌شد. این اختراع باعث شد اسپرسوی بدست آمده اسپرسویی متعادل باشد که نه طعم تلخی زیاد و نه مزه سوختگی بدهد.
  3. Easy Serving Espresso : این سرویس که به اختصار به آن ESE نیز گفته می‌شود سومین نوآوری انقلابی در صنعت قهوه بود و درسال 1974 راه اندازی شد که درنتیجه و همان‌طور که از اسم آن نیز مشخص است ( تحویل آسان اسپرسو ) باعث می‌شد اسپرسویی دلپذیر برای همه‌ی افراد در هر جایی که حضور دارند ( خانه ، دفتر کار خود و یا رستوران و کافی شاپ مورد علاقه ) در دسترس باشد.

روزانه میلیونها نفر در خانه، دفاتر، هتل ها، رستوران ها و کافی شاپ ها مشتری ایلی هستند. این شرکت دنیای هوش، تجربه، طعم، علم و هنر را در اطراف لذت بردن از یک فنجان قهوه کامل ساخته است.ایلی علاوه بر تولید انواع قهوه در بسته بندی های مختلف، انواع ماشین آلات آماده سازی و لوازم جانبی قهوه را به کسب و کار خود اضافه نموده است.

بیش از ۲۴۰ کافه ایلی در جهان فعالیت دارند، حدود ۱۰۰۰۰۰ مرکز به عنوان خرده فروش قهوه ایلی وجود دارد.

تا سال 2021 میلادی، ایلی ایتالیا، 74 مدل قهوه با بسته بندی های متفاوت شامل دانه، پودر و کپسول و پدهای قهوه را به عاشقان قهوه ارائه کرده است! لطفا با ما همراه باشید تا با آنها آشنا شویم!

انواع محصولات ایلی نظیر (پودر قهوه ایلی ، دان قهوه های ایلی ) در تنوع مختلف میتوانید از سایت شوکومروی تهیه بفرمایید .